תיקון מקלחונים

המקלחון הוא חלק מהשגרה היום יומית שלנו.
כל בני הבית מתקלחים מספר פעמים בשבוע ולכן המקלחון יכול להישחק במהירות אם לא בוחרים מקלחון איכותי במיוחד ומטפלים בו היטב.
כאשר מדובר בתיקון מקלחונים ישנם תיקונים שכל אחד יכול לעשות בביתו, ויש תיקונים שבגינם יש לקרוא לאיש מקצוע.
בכל מקרה לא כל תיקון או תקלה במקלחון דורש מיד החלפה של מקלחון.

תיקון מקלחונים בבית:
טיפים לתיקון המקלחון:כאשר ציר המקלחון חורק ניתן לעשות תיקון למקלחון על ידי שימון הציר עם וזלין או סיליקון גריז.

טיפים לתיקון המקלחון:
כאשר ישנם כתמים ולכלוכים על הזכוכית המעוצבת והקישוטים על המקלחון. ניתן לעשות תיקון מקלחונים פשוט על ידי ניקוי המקלחון עם מטלית ספוגה באקונומיקה. חשוב מאוד לא לשים את האקונומיקה ישירות על המקלחון.
הקישוטים והעיטורים של חמת מקלחונים יפים ומגוונים. כל מקלחון יכול לבוא עם מבחר של זכוכיות כגון: פפיטה, גרניט, צינצילה, חלבית, כחולה, אפורה, צריבת פסים, צריבת קוביות ועוד.

טיפים לתיקון המקלחון:
תיקון מקלחונים פשוט הוא ההתמודדות עם אבנית ועובש. על מנת להימנע מהתרחשות כזו חשוב מאוד לייבש ולאוור את המקלחון בתום השימוש. בכל מקרה ניתן אחת למספר שבועות לנקות את המקלחון בחומץ אשר מנקה אבנית ביסודיות.

טיפים לתיקון המקלחון: על מנת לשמור על תפקוד טוב של המקלחון ולהימנע מהצורך מתיקון מקלחונים מקצועי חשוב מאוד לשמן את הגלגלים של הדלתות ונקות את המגבים באקונומיקה על מנת לשמר את הסגירה ההרמטית של המקלחון.

תיקון מקלחונים מקצועי:
ישנן מספר בעיות אשר ידרשו תיקון מקלחונים מקצועי אולם אלו נדירות מאוד. עם זיהיתם שבר בזכוכית או באגנית המקלחון חשוב לקרוא למתקין מקלחונים מקצועי אשר ידע כיצד לתקן את המקלחון. בכל מקרה שבר בזכוכית הינו נדיר מאוד. מקלחוני חמת מצוידים בזכוכית מחוסמת אשר שהינה קשה מאוד לשבירה.

חמת מקלחונים מתגאה במגוון הרחב של המקלחונים האיכותיים שברשותה. מקלחונים אלו דורשים תחזוקה מינימאלית והשחיקה שלהם איטית מאוד.

מקלחון – פורטל המקלחונים הישראלי מציע לכם מגוון רחב של מקלחונים של חמת במחירים מצויינים, לרחצה נעימה איכותית ומפנקת.