אודות

שוק אדיר וביקוש גובר, התפתחויות טכנולוגיות רבות בתחום וידע נצבר הביאו את שוק המקלחונים למצב שבו ניתן למצוא שפע אדיר של מקלחונים מכל הסוגים, הגדלים והמינים, כך שכל אחד יוכל למצוא לעצמו את המקלחון הנכון בתוך שפע האפשרויות, אך בכל זאת, מדובר בבחירה מבלבלת למדי.

בדיוק לשם כך הוקם פורטל המקלחונים הישראלי. פה תמצאו את כל המידע הדרוש לכם על מנת לבצע בחירה נכונה של מקלחון. תוכלו לקרוא מאמרים על מקלחונים שונים, על תחזוקה ושמירה, על התקנה נכונה, על התאמה שלהם אל תנאי השטח שלכם ואל הצרכים הייחודיים של בני הבית, וכן הסבר כיצד רצוי לבחור אותו.

בנוסף, תוכלו למצוא בפורטל מידע על ההבדלים בין סוגי מקלחונים ובין הדגמים השונים של מקלחונים, ולהבין אחת ולתמיד מהו בדיוק ההבדל בין מקלחון חזית ובין מקלחון פינתי, להתלבט בין מקלחון יחיד לזוגי, להתרשם ממגוון של מקלחונים לפי מידה, ואף לקרוא על חידושים והמצאות שונים בתחום המקלחונים, כמו ראשי טוש מיוחדים, המזרימים מים שמעניקים עיסוי לגוף, שילובים של קולות ותאורה במקלחון עבור מי שמבקש לייצר מהמקלחת חוויה ייחודית, וכן הלאה.

בפורטל תוכלו לראות תמונות של דגמים שונים, לקרוא על ההבדלים ביניהם, להבין אילו סוגי דלתות ופתיחה תוכלו לבחור, לגלות את עולם הזכוכיות ולהבין מהי זכוכית מחוסמת, מהי זכוכית מעוטרת, אטומה, שקופה וכיוצא באלו, ומה ההבדל בין 6 מילימטרים ובין 8 מילימטרים כשזה מגיע אל המקלחון שלכם.

בפורטל המקלחונים תמצאו את מגוון השירותים הרחב והמקיף ביותר בתחום המקלחונים, למצוא בעלי מקצוע שונים ומיומנים הדרושים בכל התהליך, החל מבחירת מקלחון, דרך חיתוך והרכבה שלו, עבור בהתקנה שלו בביתכם ועד לתחזוקה שוטפת וביצוע תיקונים תקופתיים או במידת הצורך. אנחנו עובדים בשיתוף פעולה עם החברות המובילות במשק, בהן חמת מקלחונים, מיטרני מקלחוני, שטרן מקלחונים ועוד. אין זה ספק שחמת מקלחונים הוא המותג המוביל בגלל יתרונות רבים ומיוחדים – למד עוד על היתרונות של חמת מקלחונים. בנוסף, ניתן ללמוד עוד על ברזי חמת ופתרונות משלימים נוספים מבית חמת מקלחונים.

כיום ישנם סוגים רבים של מקלחונים שונים זה מזה, כאשר ההבדלים ביניהם נועדו לענות על כל צורך, העדפה או אילוץ. כאשר אתם מתכננים לרכוש מקלחון מסוג כלשהו חשוב שתכירו מעט את ההיצע, ותבינו מהם הצרכים שלכם וכיצד מקלחונים יוכלו למלא אותם בצורה האידיאלית. בשלב הראשוני לפני הרכישה יש למדוד את חדר האמבטיה הקיים או המתוכנן, ולתכנן היטב את המידות: כך תדעו האם אתם מחפשים מקלחונים סטנדרטיים, גדולים או קטנים, או אפילו מקלחונים לפי מידה בהתאמה לצרכים מיוחדים. לדוגמא מקלחונים בהזמנה אישית למי שחדר האמבטיה שלו מציב אתגר, מקלחונים בעלי אטימה כפולה למי שאוהב להשפריץ וכן הלאה. ישנם מקלחונים עם דלתות הזזה וישנם מקלחונים עם דלתות שנפתחות בזווית של 90 מעלות, הכל בהתאמה לגודל חדר האמבטיה שלכם. חשוב לחפש מקלחונים שלא ישתלטו על חדר האמבטיה ולא ישאירו בו מקום להתארגן, ומצד שני שיהיו מספיק מרווחים ונוחים למקלחת נעימה. לעיתים הדרך היחידה לעשות זאת היא ללכת להסתכל על תצוגת מקלחונים, כדי לראות בעיניים את המקלחונים.

באתר מקלחון ניתן למצוא מקלחוני חמת חזיתיים או פינתיים, מעוגלים או מרובעים, על גבי אגנית או על הרצפה, עם מגוון רחב של זכוכיות, השונים זה מזה בעיקר בדרך הפתיחה שלהם, פנימה או החוצה, ובכמות הדלתות. אנו מתמחים במוצרים של חמת מקלחונים, למוצרים של חמת מקלחונים יש מספר מאפיינים ייחודיים, שאי אפשר להתעלם מהם. ראשית – כמובן נושא האחריות. על כל מוצר של חמת מקלחונים בצפון, ללא קשר למחיר – יש אחריות של לא פחות משבע שנים. איך זה שהאחריות ארוכה כל כך? מכיוון שהחברה מספקת אך ורק מוצרים איכותיים, היא לא חוששת להעניק אחריות לזמן ארוך כל כך, מתוך ידיעה שלכם לא יהיה כלל צורך לממש אותה.
כמו כן, חברת חמת מקלחונים מייצרת כאמור מוצרים, בהתאם לאופי של הצרכן. למה הכוונה? שאם לדוגמא אתם צריכים שינוי במידה מסוימת של מקלחון שראיתם בקטלוג, אין עם זה שום בעיה! חברת חמת מקלחונים משקיעה בכל הלקוחות, ולכן המוצרים שלה אהובים כל כך לא רק בארץ, אלא אף בעולם. בדגמים של מקלחוני חמת, השילוב בין איכות רחצה גבוהה, שמירה על חיסכון במקום, וסטנדרטים גבוהים מאד – הופכים כל מוצר של חמת מקלחונים למבוקש במיוחד.

This page is having a slideshow that uses Javascript. Your browser either doesn't support Javascript or you have it turned off. To see this page as it is meant to appear please use a Javascript enabled browser.

לקוחות ממליצים
סיוון רחמים
סיוון רחמיםחיפה
שרות יוצא מן הכלל.
חברה מקצועית וסבלנית עם מבחר מאד גדול של מוצרים לאמבטיה.
ממליצה בחום רב!
רינה כהן
רינה כהןק.מוצקין
שרות יוצא מן הכלל.
חברה מקצועית וסבלנית עם מבחר מאד גדול של מוצרים לאמבטיה.
ממליצה בחום רב!