צרו קשרבית  צור קשר  טיפים  קטלוג  סוגי מקלחונים  אביזרים למקלחונים   הכוכבים של חמת  אמבטיונים  מקלחונים סטנדרטיים במבצע  ברזים 

 • מותגי מקלחונים
  מקלחון לוטוס
  מבצע למקלחון לוטוס
 • חיפוש באתר

  מקלחונים ללא פרופילים

  סוגי זכוכית

  מקלחונים לפי מידה

  מקלחונים סטנדרטיים

  מקלחונים מעוצבים

  אמבטיונים לפי מידה

  לקוחות ממליצים

 • מחירים מיוחדים לקבלנים - לחצו כאן


  מקלחונים נבחרים

 • ברזי חמת

  חמת מקלחונים מציאה מגוון רחב של ברזים. כל סדרה עונה לצרכים מיוחדים שונים ומתאימה לסוג שונה של עיצוב בחדר.

  .
  דוגמאות לברזי מקלחון ואמבטיה :


  - סדרת כנפיים היא סדרה של ברזים לאמבטיה בעלי פיה קצרה וקבועה. גם סדרת ונוס וסדרת אומגה מציעות פיה קצרה וקבועה לאמבטיה. חשוב לשים לב שאם כי התיאור     זהה – פיה קצרה וקבועה לאמבטיה הרי שהעיצוב של כל ברז שונה.

  .
  - סדרת מקס מציעה פיה בינונית בעיצוב קווים ישרים, גם סדרת ארט מציע ברז אמבטיה עם פיה קצרה וקבועה ועיצוב של קוים ישרים.

  .
  - סדרת קלסי מיקס מאופיינת בעגילות רבה מהידית ועד הפיה.

  .
  - סדרת נפטון מציעה ברז אמבטיה עם פיה קצרה וקבועה אך בעיצוב עגול. בסדרה זו יש גם אפשרות להתקין ברז לכיור רחצה בעל פיה קבועה, אשר יוצא ישירות מהקיר.

  .
  ברזי חמת אפשר למצוא גם בבתי חולים מאחר וחמת מציעה גם עיצוב מיוחד המתאים לבית חולים בו יש ידית ארוכה במיוחד המאפשרת גם לאנשים אשר יושבים על כיסא להגיע אליה ולפתוח ולסגור את המים.

  .
  דוגמאות לברזים למטבח והייחוד שבהם:


  - חמת מציעה ברזי מטבח מתארכים. הפיה מחוברת לצינור ונשלפת ממקומה, כך שניתן להזיז את הברז ולשטוף באמצעותו את כל הכיור ואף את השיש.

  .
  - ברזי חמת גם נותנים מענה לאוכלוסיות שונות. לדוגמא, לחמת יש ברז מטבח עם כפתור מיוחד לשמירת שבת.

  .
  - ברזי חמת שונים יכולים לצאת מהקיר או להתחבר אל מתחת לכיור.

  .
  דבר נוסף שברזי חמת מציעים הם אביזרים מיוחדים לברזים. ניתן למשל לקנות מוטות המתאימים לברזי מקלחת שונים ומאריכים אותם. ברזי חמת גם מספקת ראשי מקלחת שונים אשר מאפשרים לשלוט בזרם המים טוב יותר ולבחור בין טפטוף קל עד לזרם אימתני. המגוון הרחב של אביזרי ברזים יפתיע את כל הבא לרכוש ברז, מי היה מאמין שיש כזה מבחר של מזלפים, מתלים, צינורות לברזים, ידיות לברזים, פיות לברזים ועוד ועוד.

  .
  ניתן לראות שברז כבר אינו רק הדבר ממנו זורמים המים. הברזים מעוצבים בצורה מיוחדת ובאופן אשר עונה לצרכים הספציפים להם אנשים זקוקים, בין אם מדובר בברז "שומר שבת", ברז מתארך לאנשים שעושים הרבה כלים או ברזים מיוחדים המתאימים לבתי חולים.